Sznurki #1 Linki, pomysły, inspiracje

Linki do fajnych stron, pomysły, inspiracje

Klik, klik i już jesteśmy po uszy zaczytani. Klik, klik i już z poranka zrobiło się południe. Internetowe wędrówki potrafią zaskoczyć! Podrzucam Wam garść ciekawych miejsc do odwiedzenia, moje marcowe szlaki (nie tylko książkowe) – linki do fajnych stron.

 

Zastanawialiście się Dlaczego tytuły książek są drukowane w różnych kierunkach? , a może Po co książce duże marginesy?  Blog introligatorski to jest to! ;)

 

Coś innego, coś ciekawego, coś… miejskiego. Czyli Rykoszetka. Znacie? http://www.rykoszetka.com/

 

A to już tyle par oczu widziało, że hej. Ale co tam. Jest fajne:  Literature Map of the World.

 

Sekretne życie słowników

Nie pytajcie mnie jak tu trafiłam… Jak ja bym chciała tę książkę przeczytać! I w oryginale, i w tłumaczeniu na polski (to dopiero wyzwanie dla tłumacza!)  – „Word by Word: The Secret Life of Dictionaries

 

A może darmowy kurs szycia dla początkujących?

 

Niepozorne miejsce, ale ile tu linków i ciekawostek! Przyjemny i pożyteczny pochłaniacz czasu. Faktycznie Język ANGIELSKI dla maturzystów i NIE TYLKO.

 

Ja nie ogarniam, ty nie ogarniasz, ona nie ogarnia   Blog Agi Rogali to według mnie jeden z najlepszych na parentingowym horyzoncie.

 

 

 

Kto widział nową Anię z Zielonego Wzgórza? Jest super! Ja zaspałam i zobaczyłam ją dopiero jakieś dwa tygodnie temu…

 

Ziemia obiecana dla miłośników kart: http://www.wopc.co.uk/ Naprawdę fajna sprawa, możecie tam zobaczyć karty z całego świata. Część z nich to artystyczne perełki.

 

A może bezpłatne kursy dot. prawa autorskiego, redagowania publikacji elektronicznych i wyszukiwania informacji w necie? http://moodle.ebib.pl/

 

I jak? Znaleźliście coś dla siebie? :)